================================================== --> Look Bilişim Danışmanlık | Mersin | Dijital Pazarlama Reklam ve Tanıtım


"Look Reklam, dijital pazarlama ya da kreatif tasarım hizmetlerinde sonuç getiren yaklaşımlarla işinizi büyütmeye odaklanır. İnternet reklamlarını performans odaklı optimizasyon yöntemleri ile tasarım hizmetlerini de satış getiren kreatif anlayışı ile sunar. "

Look Reklam, dört ayaklı bir strateji üzerinden günümüz rekabet koşullarında siz değerli müşterilerimize yaratıcı ve alternatif tanıtım seçenekleri sunmaktadır. Hizmet ürettiğimiz reklam ve tanıtım alanlarının tamamı dijital pazarlama endekslidir.


Çalışma alanlarımız;


1. Kreatif

Konsept, logo, etiketler, katalog, banner tasarımları, sosyal medya reklam görselleri ve internet web siteleri.


2. Dijital Pazarlama ve Reklam

Yeni dünya düzeni, yeni yaşam tarzları, farklı tüketim alanları ve kendine özel pazarlarıyla ezberler bozulmuş durumda. İnsanlar artık reel (gerçek) yaşamda değil, dijital (sanal) ortamlarda varlıklarını sürdürüyorlar.
Tüketicinin ihtiyacını karşılayabilecek her şey, dijital pazarlarda fazlasıyla mevcuttur. Bir şeyler yapmazsanız, ürünleriniz bu sonsuz döngü içerisinde kaybolup gitmeye mahkûm olacaktır.Akıllıca davranarak ve doğru taktikler uygulayarak geniş ve kalıcı bir müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz.


Dijital Pazarlamada yapılması gerekenler;


* Display reklamlar (Görüntülü reklamlar);

Banner reklam olarak da bilinen, reklam verilen ürüne ait görüntülü reklam tıklama başına maliyetlendirilir. Reklama her tıklandığında reklam verenin bütçesinden bir miktar para eksilir.


* Sosyal medya reklamları;

Büyük sosyal ağlar çok verimli dijital reklamcılık seçenekleri sunar ancak hepsi her şirket için uygun değildir. Reklamlarınızı hangi sosyal ağa yerleştireceğinizi seçerken, sosyal medya araçlarını kullanarak hangi sosyal ağın hedef kitleniz arasında en popüler olduğunu bilmek de yararlı olacaktır.


* Dijital arama motoru reklamları (Adwords)

Arama motoru reklamcılığını kullanan reklam verenler, reklamlarını, belirli anahtar kelimeleri arayan kullanıcılara gösterirler.


* Mobil dijital reklamlar

Mobil dijital reklamcılık, akıllı telefonlar gibi mobil cihazlarda görünen reklam türüdür. Akıllı telefonlardan önce mobil dijital reklam, SMS yoluyla gönderilen metin reklamlarıyla sınırlıydı. Günümüzde ise mobil web sitesinde, indirilmiş uygulamalarda veya mobil oyunlarda gömülü görünen banner dijital reklamlarda görüyoruz.


* Video dijital reklamlar

Video reklamcılığı, banner içi ve metin içi reklamlar dahil olmak üzere video içeren herhangi bir dijital reklamdır.


* PPC reklamlar

PPC ile yalnızca reklamınız tıklandığında, reklam yaptığınız platforma ödeme yaparsınız. Çoğu dijital reklam türü PPC mantığı üzerine kurulur. Dijital reklamcılığın küçük işletmeler için bu kadar iyi çalışmasının sebeplerinden biri de budur.


* CPM dijital reklamlar

Bir tıklama için ödeme yapmak yerine, gösterimler için ödeme yapmanın daha uygun maliyetli olduğunu düşünüyorsanız. Bu dijital reklam türü tam size göre.


* Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi, sosyal medya tasarımları, özel günler ve takipçi arttırma stratejileri, gif ve story tasarımları yapılmaktadır.


* Video

Reklam videoları, animasyon videolar, sosyal medya videoları, fotoğraf çekimi etkinlik videoları, video reklam yayını vb tanıtım videoları hazırlanmaktadır.

 

Look Bilişim Mersin; Yazılım ve Bilişim Teknolojileri alanında uzun yıllar hizmet üretmiş yaratıcı, yenilikçi ve uygulanabilir projeler geliştirmektedir. Yeni nesil teknolojileri takip ederek ürünlerini sürekli güncel tutmaktadır.

mersin

  • Kuzeykent Mh. 21207 Sk. Kanal Plus B Blok No:19/B-3 Yenişehir / MERSİN
  • (+90) 530 487 56 65 pbx
  • info@lookbilisim.com